fbpx

Online Course – Lithuanian

Įvadas į kaulo rišamosios medžiagos kursą

Sveiki atvykę į Augma kaulo rišamosios medžiagos akademiją – Bond Apatite įvadinį kursą

Šis kursas yra suskirstytas į dalis. Kiekvienoje dalyje yra skyriai, kuriuos turėsite pabaigti norint toliau gilintis į kursą bei pereiti prie kitos dalies.

Perskaitę visa skyrių, pažymėkite “Mark Completed”.

Galite grįžti atgal į bet kurį skyrių, kurį jau pabaigėte, tačiau norėdami pereiti į sekančius privalėsite užbaigti visus juos eilės tvarka.

Jūsų progresas yra automatiškai išsaugomas, galite sustoti ar tęsti bet kuriuo metu. Tačiau mes patariame pabaigti visą kursą vienu prisėdimu.

Jei iškiltų techninių nesklandumų ar būtų reikalinga pagalba norint pabaigti kursą, nedvejodami kreipkitės el.paštu [email protected].

DĖMĖSIO: mes sukūrėme šį kursą taip, kad visą medžiagą (dalis, skyrius, nuotraukas ir video) būtų galima matyti ir mobiliame telefone. Viskas ką Jūs turite padaryti tai prisiregistruoti per savo naudojamą naršyklę (pvz. Safari) iš mobiliojo telefono ir pamatysite, kad lengvai galite naudotis ir skaityti medžiagą.

Peržiūrėkite video apačioje

This site uses cookies to offer you a better browsing experience. By browsing this website, you agree to our use of cookies.